به گزارش روابط عمومی دومین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی ، رامین اکبری ،ریاست رویداد گفت: رویدادهای فناوری هر کدام به شکل متفاوتی طراحی شده‌اند و هریک به نحوی در پیشرفت اکوسیستم شهری و شبکه سازی بین فعالان این حوزه موثر هستند، بهار کارآفرینان استارت آپی نیز این هدف را دنبال می کند و اولین هدفمان توسعه فضای اکوسیستم استارتاپی می باشد.

 

رامین اکبری با بیان اینکه دومین رویداد ملی بهار کارآفرینان استارت آپی که یک رویداد کارآفرینی و فناوری بود، با حضور بنیان گذاران استارت آپ های موفق کشور و آذربایجان شرقی در تبریز به همراه پنل استارت آپ های موفق که با استقبال بی شماری ازعلاقه مندان به مباحث کارآفرینی و استارتاپی برگزار شد، گفت: دومین دوره از این رویداد با تلاش تیم اجرایی ۵۰ نفره  که مدت ۷ ماه زمان گذاشته بودند با استقبال ۸۰۰ نفر از فعالان این حوزه برگزار شد.

 

وی با اشاره به اینکه حضور بنیان گذاران و کارآفرینان موفقی همچون بیمیتو، علی بابا، ژاکت ، شیپور،رایچت ، قونقا و همچنین فعالان و کارآفرینان استارت آپی تبریز سبب شد که شاهد محتوای غنی با سطح کیفی بالا باشیم ، اظهار داشت: برگزاری چنین رویدادهای فناوری  به عنوان تاثیرگذارترین روش‌ها برای پیشرفت  اکوسیستم استارت‌آپی تبریز و افزایش  تعداد استارت‌‌آپ‌های موفق شهر شناخته می شود.

 

وی با بیان اینکه شبکه سازی یک مهارت عمده و مهم در زندگی و کسب و کار بحساب می آید  و از این مهارت می توان در امور تجاری، سازمانی و یا شخصی استفاده نمود و رویدادهای فناوری محیط مناسبی را برای فعالان این حوزه در این جهت فراهم می کند، اذعان داشت: رویدادهای فناوری هر کدام به شکل متفاوتی طراحی شده‌اند و هریک به نحوی در پیشرفت اکو سیستم شهری و شبکه سازی بین فعالان این حوزه موثر هستند، بهار کارآفرینان استارت آپی نیز این هدف را دنبال می کند.

 

بنیانگذار بهار کارآفرینان استارتاپی تبریز با تاکید بر اینکه در چنین رویدادهایی نیاز است که شاهد حمایت های معنوی بخش دولتی بود باشیم، گفت: متاسفانه در این دوره از رویداد با وجود اینکه پنل مدیریتی برای حضور مسئولان در نظر گرفته بودیم و دعوت نامه اختصاصی ارسال کرده بودیم، هیچ کدام از آنها در ساعت تعیین شده حضور نیافتند.

 

تشکر ویژه اسپانسرهای محترم دومین رویداد ملی بهار کارآفرینان استارتاپی ، جناب آقای “دکتر امین اسدلله پور” بنیانگذار مرکز روانشناسی و نوروفیدبک سایبر( (www.cyberneuro.com و مدیرعامل محترم شرکت دیدچی “جناب آقای مهندس سهند سالمی”(www.deedchi.com)  و همه مشارکت کنندگان بزرگوار که در برگزاری این رویداد ما را یاری نمودند.

 

گفتنی است، دومین رویداد بهار کارآفرینان استارت آپی، ۵ تیر ماه در تالار وحدت دانشگاه تبریز با حضور سخنرانان ملی ، استانی و علاقمندان به حوزه کارآفرینی و استارت آپی برگزار شد .

 


مطلب مورد علاقه تان را با دوستان خود به اشتراک گذارید: