دبیر رویداد ملی بهار کارآفرینان استارتاپی (Bahar Summit)  از برگزار سومین رویداد ملی بهار کارآفرینان استارتاپی  در تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رویداد بهار کار آفرینان استار تاپی، رامین اکبری در نشست خبری با اصحاب رسانه  که به منظور رونمایی از پوستر این رویداد در سالن جلسه اتاق بازگانی تبریز با حضور مدیر کل  صنعت ، معدن تجارت و معاون پارک علم و فناوری تبریز برگزار شد، گفت: این رویداد مهم با حضور سخنرانی چهره های موفق استارتاپی مانند محمد خلج مدیر عامل و عضوء هیئت مدیره گروه اسنپ، شهرام شکوری بنیانگذار هلو و مدیر عامل هلدینگ طرفه نگار،  اشکان آرماندهی مدیر عامل و عضوء هیئت مدیره دیوار ، دکتر یونس حمیدی دبیر انجمن سرمایه گذاران خطرپذیر ایران، ارس اناری هم بنیانگذار و عضوء هیئت مدیره ازکی ، امین حسینی مدیر عامل شرکت راهکار گستران و همچنین توحید علی اشرفی مدیر ارشد بازاریابی گروه علی بابا و برخی دیگر از مدیران برتر و موفق استارت آپ های ایرانی برگزار می شود.

وی از اهداف برگزاری این رویداد:  توسعه فضای کسب و کار دیجیتال ، توسعه اقتصادی در اکوسیستم استارتاپ، ترویج فرهنگ کار آفرینی، اشتغال زایی و … می‌باشد. اکبری با اشاره به وضعیت کنونی استارتاپ ها آینده این استارتاپ ها را مثبت ارزیابی کرده و اذعان داشت: در شرایط کنونی اعتماد به این استارتاپ ها باعث شده تا شاهد رشد چشمگیر این پدیده باشیم.

رونمایی از پوستر و نشست خبری سومین رویداد ملی بهار کارآفرینان

در ادامه پرنیان مدیر کل سازمان صنعت ، معدن ، تجارت استان با حمایت قاطع سازمان صمت از اینگونه پدیده های جدید خواستار ارائه تفکراتی نو در این عرصه شد و استقبال سازمان را از این رویدادها و تفکرات جدید اعلام داشت.

دکتر دامادی نیز با اعلام حمایت مسئولان پارک فناوری استان از کارآفرینان تاکید داشت: دراین‌باره مسئولان پارک با ایجاد تسهیلاتی نظیر ارائه دفتر و حمایت های مادی و معنوی پیشتیبانی خوبی از موارد علمی دیجیتالی خواهند داشت.

سومین رویداد ملی بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز

گفتنی است، سومین رویداد ملی بهار کارآفرینان استارتاپی (Bahar Summit) با حضور فعالان دیجیتال، فناوری، استارتاپها، فعالان اقتصادی، مدیران کسب و کارها و دانشجویان روز پنج شنبه 26 خرداد  1401 ساعت 15 در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد .

لازم به ذکر است جهت خرید بلیط، سومین رویداد ملی بصورت اینترنتی از آدرس www.bkstartupi.com و خرید بلیط گروهی به مراکز دانشگاهی، انجمن های کسب و کار فروخته خواهد شد. شماره تماس ارتباط با رویداد 09364277899  می‌باشد. رونمایی از پوستر و نشست خبری سومین رویداد ملی بهار کارآفرینان

رونمایی از پوستر و نشست خبری سومین رویداد ملی بهار کارآفرینان

رونمایی از پوستر و نشست خبری سومین رویداد ملی بهار کارآفرینان


مطلب مورد علاقه تان را با دوستان خود به اشتراک گذارید: