لایو  روز دوشنبه ، ۱۲ اسفند ساعت ۱۹
با موضوع : روابط‌عمومی؛ ابزاری قدرتمند برای بازاریابی و برندینگ

توحید علی اشرفی:
فارغ التحصیل مهندسی پلیمر از پلی تکنیک تهران و MBA از سازمان مدیریت صنعتی هست. او سال ها در حوزه بازاریابی و برندینگ تجربیات شخصی و سازمانی کسب کرده و هم اکنون مدیر بازاریابی گروه علی‌بابا و مدیرعامل شرکت بازاریابی و تبلیغات برندیست است.
او معتقد است که با استفاده از دانش بازاریابی و تکنیک های مارکتینگ می‌توان رشد استارتاپ ها را تسریع کرده و با توسعه سهم بازار، آنها را برای بنیان گذارانشان سودآورتر و برای سرمایه گذاران جذاب تر ساخت.تدوین استراتژی‌ها و برنامه‌های رقابتی بازاریابی، توسعه برنامه‌های برندسازی از جمله علاقه‌مندی‌ها و فعالیت‌های توحید علی‌اشرفی است.
رامین اکبری : بنیانگذار بهار کارآفرینان استارتاپی ، بیش از ده سال هست بعنوان مدرس دانشگاه های (آزاد ، سازمان مدیریت صنعتی، سازمان بازرگانی ، فرهنگ و هنر تهران) می‌باشد تخصص و علاقه شخصی ایشان تدریس در دانشگاه حوزه تبلیغات و برندینگ هست ، وی فعال اقتصادی و مدیر عامل شرکت گسترش نوین هم می‌باشد.
بزرگترین مشکل استارتاپها با توجه به کوچکتر شدن بازار ، ضعف بازاریابی ، و برندینگ میداند. بخصوص در این شرایط که هزینه های تبلیغات برای استارتاپ ها با توجه به بودجه سازمانی بیشتر است.

 


مطلب مورد علاقه تان را با دوستان خود به اشتراک گذارید: